REGAS GRP: nerušený pohled na zboží také na čerpací stanici

Společnost HAUSER představuje chladicí vitrínu REGAS Glasregal Plus (GRP), která díky skleněným otočným dveřím nabízí nerušený pohled na zboží a zároveň sníženou potřebu chladu.

Další zvláštností je mimořádné působení zboží, které vitrína REGAS GRP vytváří umístěním regálů do bezprostřední blízkosti za dveře. Kromě klasického provozu v supermarketech je nyní vitrína REGAS GRP používána také na čerpacích stanicích v Německu a Rakousku.

Zboží umístěné do nové vitríny REGAS GRP je prezentováno nejen mimořádně atraktivně, ale také ergonomicky promyšleně. Navzdory svým úzkým rozměrům má vitrína bezkonkurenční užitnou hloubku až 58 %. Při zastavěné ploše 880 milimetrů lze použít etážové systémy až 510 milimetrů – získané místo lze využít pro rozšířenou prezentaci zboží.

Mimořádná pozornost je kladena také na ergonomii nového chladicího nábytku: technika vestavěná v zadní stěně, průchozí spodní vana a snadno odnímatelné komponenty, jako například nasávací mřížka nebo spodní police, umožňují velmi snadné čištění chladicího nábytku.