Chladicí pult s čelním otevíráním

Retro dezén chladicího pultu, na výběr také s čelní částí podle návrhu zákazníka nebo se vzhledem ořechového dřeva či antracitu, je působivý díky svým jasným liniím a obzvláště velkou transparentností, které je dosaženo skleněnými podpěrami. Dveře na tomto chladicím pultu lze otevírat směrem dopředu k zákazníkovi. Tento přístup umožňuje velmi snadné doplňování a čištění vitríny.

Když je potřeba chladicí pult vyčistit, lze spodní police chladicího nábytku odstranit pomocí držadla skrz praktické přístupové otvory. Také nerezový výfuk vzduchu lze pomocí nově vyvinutého upevňovacího systému bez problémů demontovat a vyčistit dokonce v myčce nádobí.

Díky těmto promyšleným zlepšením byl chladicí pult VARIUS UVP-C-O Všeobecnou institucí pro úrazové pojištění v Rakousku (AUVA) v poslední době hodnocen velmi pozitivně.
Koncept LED osvětlení umožňuje vynikající využití světla a při trojnásobné životnosti spotřebuje až o 11 % energie méně, než běžná osvětlení. Kromě osvětlení vyvinula společnost HAUSER nově také ventilaci předních skel, takže při zachování stejné funkčnosti spotřebuje o 80 % méně energie. Nový chladicí pult VARIUS UVP-C-O je nejen trvalý, ale také všestranný: na přání je dodáván s rozsáhlým příslušenstvím.

Čelní dveřní mechanismus umožňuje snadné a bezpečné doplňování i čištění chladicího pultu


Fotografie k příspěvku Chladicí pult s čelním otevíráním