REGIUS URP – inovace se skrývá v detailu

Vitrína REGIUS se vyznačuje promyšleným rozvodem vzduchu a EC-ventilátory s vysokým stupněm účinnosti. Optimální proudění vzduchu zajistí homogenní rozdělení teploty a teplotní stabilitu.

Už jen zvýšení teploty výparníku o 3K snížilo spotřebu energie chladicího nábytku o více jak 10%. Na základě neustálého vývoje bylo znovu zlepšeno proudění vzduchu a optimalizován výparník. Inovovaná technika umožňuje upustit od dosud nutné izolace podlahového plechu a zadní stěny. Výsledkem je průběžná, snadno omyvatelná a tím hygienická plocha – personál ušetří čas, který může využít jinde. Pro optimální prezentaci zboží nabízí firma HAUSER chladicí přístěnnou vitrínu REGIUS URP v mnoha variantách. Jak vnitřní tak vnější barvy vitríny je možné vybírat z velké škály barev.

Na přání zákazníka může společnost HAUSER vybavit vitríny URP tzv. „Smart Board“. Úzké sklo v přední části stabilizuje vzduchovou clonu a zajišťuje konstantní teplotu, aniž by byli zákazníci rušeni. Pomocí tzv. „Smart Board“ lze navíc ušetřit okolo 5 % chladicího výkonu.