EuroShop 2017: Inovativní čerstvá řešení HAUSER

Čerstvá řešení, slib daný firmou HAUSER zákazníkům, byl očividný všude ve stánku. Transparentnost a čistý design, který vyzdvihuje vlastní na zboží, podtrhuje ve spojení s energeticky optimalizovaným řešením chlazení sílu inovace a orientaci na zákazníka.

Vysoce efektivní chladicí pult VITHEA s možností individualizace, stěnový chladicí regál REMETA s otevřenou architekturou a inovativním vzduchovým managementem a také COOL TOWER k okamžitému připojení s kompaktní plochou základny a přístupem 360°, jsou jen některé příklady těchto inovací. Poprvé k vidění byl zde také nový mrazicí ostrov MERANIS IMM-XL05, který prostřednictvím velkoplošné skleněné nástavby a minimalizovaných prvků v zorném poli soustřeďuje pozornost na širokou a dobře viditelnou nabídku zboží.

Také u chladicí technologie vyznává firma HAUSER trend k trvalé udržitelnosti a designu a představila řešení od technického vybavení s ekologickým chladivem CO2 až po designovou skříň s ladnými tvary a snadnou údržbou.

Napínavé koncepty pro obchod zítřka a bližší budoucnosti inspirovaly zákazníky a završily veletržní prezentaci poskytovatele komplexních řešení. Firma HAUSER se může opřít nejen o 70 let existence, ale je i do budoucna správným partnerem pro chladicí nábytek a chladicí technologii.


Fotografie k příspěvku EuroShop 2017: Inovativní čerstvá řešení HAUSER