Náplň práce

  • Analýza potřeb a návrh rozvoje informačních systémů v souladu s požadavky uživatelů a vývojovými trendy
  • Podpora implementace a provozu informačních systémů
  • Testování a ověřování funkčnosti systému při realizaci jeho změn a úprav
  • Spolupráce při tvorbě metodiky implementovaných procesů a systémů ve svěřených oblastech
  • Analýza, modelování a návrh optimalizace procesů ve společnosti
  • Spolupráce s interním IT, business uživateli a externími dodavateli
  • Řízení přidělených projektů, včetně vztahů s dodavateli
  • Vytváření a správa vývojové dokumentace

Požadujeme

  • Analytické a tvůrčí myšlení doložitelné praxí
  • Zkušenosti s řízením projektů
  • Komunikační a prezentační dovednosti i v německém jazyce (AJ výhodou)
  • Samostatnost i schopnost týmové spolupráce
  • Odpovědnost, pečlivost, organizační schopnosti
  • Všeobecné znalosti v oblasti informačních technologií, výhodou znalost telefonie
  • Uživatelská znalost produktů MS Office
  • Znalost nástrojů a metodiky pro business analýzu a modelování procesů výhodou

Nabízíme

  • Zázemí mezinárodní expandující společnosti
  • Různorodou a perspektivní práci
  • Atraktivní mzdové ohodnocení
  • Dotované stravování
  • 5 týdnů placené dovolené
  • Flexibilní pracovní dobu
  • Příspěvek na životní pojištění / penzijní spoření
  • Věrnostní prémie za odpracovanou dobu
  • Podporu v dalším vzdělávání (jazykové kurzy)
  • Příspěvek na dětské letní tábory
  • Příspěvek na sportovní a volnočasové aktivity
  • Zdarma očkování proti chřipce
  • Místo práce: Praha

Infobox

  • Typ práce: Administrativa
  • Pracoviště: Praha

 Máte dotazy k práci u nás ve společnosti?

Prosím, kontaktujte paní Eriku Novou na telefonním čísle  +420 388 404 345.

  Je Vám všechno jasné?

Pak nám pošlete svůj životopis se žádostí o zaměstnání na  erika.nova@hauser.com nebo prostřednictvím webového formuláře.

Formulář pro uchazeče

Do tohoto pole může být nahráno neomezené množství souborů.
Limit 50 MB.
Povolené typy: pdf doc docx zip.

Použitím tohoto formuláře berete na vědomí naše prohlášení o ochraně dat a souhlasíte s uložením a zpracováním Vašich osobních dat.