Náplň práce

  • Široké spektrum činností týkající se především oblasti personálního marketingu
  • Komplexní personálně-marketingové aktivity s regionálním zaměřením na Kaplicko, Českokrumlovsko a Českobudějovicko pro podporu značky coby špičkového zaměstnavatele + drobné dílčí aktivity pro pobočku v Praze
  • Správa stávajícího marketingového mixu, návrhy a realizace nových opatření
  • Zajištění firemních eventů typu vánoční večírek, den otevřených dveří, sportovní akce pro zaměstnance, apod.
  • V závislosti na Vašich zkušenostech - grafika, návrhy letáků, billboardů, on-line marketing, apod.
  • Zajištění interní marketingové komunikace v rámci společnosti
  • Komunikace s novináři, vydávání tiskových zpráv, PR
  • Nákup reklamního prostoru v různých médiích
  • Administrace zaměstnaneckých benefitů
  • Podle časových možností občasné úkoly přímo v rámci personalistiky

Požadujeme

  • Min. průměrná znalost německého nebo anglického jazyka
  • Obecné zkušenosti z oblasti personálního marketingu, PR, médií, grafiky nebo personalistiky výhodou
  • Zkušenosti s organizací různých eventů velkou výhodou
  • Zkušenosti s nákupem reklamy napříč různými médii výhodou
  • Iniciativní, spolehlivá a kreativní osobnost se zájmem o skloubení marketingu a personalistiky
  • Zaměření na skutečnou přidanou hodnotu a výsledky
  • Znalosti grafických programů (např. InDesign, Photoshop, apod.) výhodou
  • Pozice je vhodná jak pro absolventy, tak pro zkušené kandidáty, kteří se už mohou pochlubit svými konkrétními úspěchy v oblasti personálního marketingu

Nabízíme

  • Zázemí mezinárodní expandující společnosti
  • Různorodou a perspektivní práci
  • Denní využití cizích jazyků
  • Atraktivní mzdové ohodnocení
  • Smlouvu na dobu neurčitou
  • Věrnostní prémie za odpracovanou dobu
  • Možnost dalšího rozvoje
  • Možnosti dalšího vzdělávání
  • Dotované stravování
  • 5 týdnů placené dovolené
  • Příspěvek na životní pojištění / penzijní spoření
  • Místo výkonu práce: České Budějovice

Infobox

  • Typ práce: Administrativa
  • Pracoviště: České Budějovice

 Máte dotazy k práci u nás ve společnosti?

Prosím, kontaktujte pana Michala Kropáčka na telefonním čísle  +420 388 404 392.

  Je Vám všechno jasné?

Pak nám pošlete svůj životopis se žádostí o zaměstnání na  michal.kropacek@hauser.com nebo prostřednictvím webového formuláře.

Formulář pro uchazeče

Do tohoto pole může být nahráno neomezené množství souborů.
Limit 50 MB.
Povolené typy: pdf doc docx zip.

Použitím tohoto formuláře berete na vědomí naše prohlášení o ochraně dat a souhlasíte s uložením a zpracováním Vašich osobních dat.