Projektový/á technik/čka

Náplň práce

  • Zpracování projektů zaměřených na chladírenské technologie pro supermarkety, hypermarkety a diskontní prodejny
  • Dimenzování součástí chladicích systémů ve vztahu k chladicímu výkonu
  • Koordinace projektů s oddělením plánování a přípravy výroby
  • Spolupráce s projektovými manažery na zajímavých mezinárodních projektech
  • Komunikace s kolegy jak v rámci svého týmu, tak i z různých oddělení napříč firmou
  • Další rozvoj know-how v oblasti chladicích systémů

Požadujeme

  • Technické vzdělání SŠ/VŠ (mechatronika, strojírenství, TZB apod.) nebo praxi v technické oblasti
  • Komunikativní NJ nebo AJ
  • Běžné uživatelské znalosti MS Office (Outlook, Excel)
  • Zodpovědnost a zájem o svůj další rozvoj

Nabízíme

  • Zázemí mezinárodní expandující společnosti
  • Různorodou a perspektivní práci
  • Atraktivní mzdové ohodnocení
  • Dotované stravování
  • 5 týdnů placené dovolené
  • Další placené volno až 5 dní ročně za odpracovanou dobu
  • Flexibilní pracovní dobu
  • Příspěvek na životní pojištění / penzijní spoření
  • Věrnostní prémie za odpracovanou dobu
  • Podporu v dalším vzdělávání (jazykové kurzy)
  • Příspěvek na dětské letní tábory
  • Příspěvek na sportovní a volnočasové aktivity
  • Zdarma očkování proti chřipce a klíšťové encefalitidě
  • Místo práce: České Budějovice

Infobox

  • Typ práce : Technika
  • Pracoviště: České Budějovice

Máte dotazy k práci u nás ve společnosti?

Prosím, kontaktujte paní Eriku Novou na telefonním čísle +420 388 404 345.

 Je Vám všechno jasné?

Pak nám pošlete svůj životopis se žádostí o zaměstnání na erika.nova@hauser.com nebo prostřednictvím webového formuláře.

Formulář pro uchazeče

Do tohoto pole může být nahráno neomezené množství souborů.
Limit 8 MB.
Povolené typy: pdf, doc, docx, zip.
Použitím tohoto formuláře berete na vědomí naše prohlášení o ochraně dat a souhlasíte s uložením a zpracováním Vašich osobních dat.