Náplň práce

  • Řízení výroby sériových a zakázkových elektrorozvaděčů pro chladicí zařízení

  • Zodpovědnost za kompletní vedení a rozvoj výrobního střediska o 20–30 zaměstnancích

  • Zodpovědnost za výrobu v požadovaném objemu, termínech a kvalitě

  • Dohled nad správností technické dokumentace, navrhování změn

  • Účast na zajišťování materiálu ve spolupráci s logistikou, nákupem a plánováním výroby

  • Spolupráce s dalšími odděleními z výrobních závodů v Kaplici a v rakouském St. Martin

  • Nábor nových zaměstnanců za podpory personálního oddělení

  • Zlepšování stávajících procesů a zavádění opatření za účelem zvyšování produktivity

Požadujeme

  • VŠ / SŠ vzdělání se zaměřením na silnoproud nebo relevantní praxe

  • Zkušenosti s vedením výroby

  • Předchozí zkušenosti s výrobou elektrorozvaděčů výhodou

  • Komunikativní znalost německého jazyka

  • Schopnost vést a rozvíjet kolektiv, smysl pro vlastní zodpovědnost a dobré komunikační dovednosti

  • Znalosti programu E-Plan P8 výhodou

  • ŘP sk. B

Nabízíme

  • Zázemí mezinárodní expandující společnosti
  • Různorodou a perspektivní práci
  • Atraktivní mzdové ohodnocení
  • Dotované stravování
  • 5 týdnů placené dovolené
  • Flexibilní pracovní dobu
  • Příspěvek na dojíždění
  • Příspěvek na bydlení až 5.000 Kč / měsíc
  • Příspěvek na životní pojištění / penzijní spoření
  • Věrnostní prémie za odpracovanou dobu
  • Podporu v dalším vzdělávání (jazykové a odborné kurzy)
  • Příspěvek na dětské letní tábory
  • Příspěvek na sportovní a volnočasové aktivity
  • Zdarma očkování proti chřipce
  • Místo práce: Skoronice

Infobox

  • Typ práce: Technika
  • Pracoviště: Skoronice

 Máte dotazy k práci u nás ve společnosti?

Prosím, kontaktujte pana Michala Kropáčka na telefonním čísle  +420 388 404 392.

  Je Vám všechno jasné?

Pak nám pošlete svůj životopis se žádostí o zaměstnání na  michal.kropacek@hauser.com nebo prostřednictvím webového formuláře.

Formulář pro uchazeče

Do tohoto pole může být nahráno neomezené množství souborů.
Limit 50 MB.
Povolené typy: pdf, doc, docx, zip.

Použitím tohoto formuláře berete na vědomí naše prohlášení o ochraně dat a souhlasíte s uložením a zpracováním Vašich osobních dat.