Chladicí přístěnné vitríny
Postarají se o skvělou prezentaci zboží – se skleněnými dveřmi i bez nich


Chladicí přístěnné vitríny REGIUS

Jedinečné v kvalitě, energii a prezentaci

Nároky na kvalitu, efektivní využívání energie a skvělá prezentace zboží se spojují v chladicí přístěnné vitríně REGIUS. Individuální koncepty osvětlení umístí potraviny do správného světla a významně tím přispívají k prodejnímu úspěchu..

Chladicí přístěnné vitríny REGIUS

Příklady


REGIUS Ke stažení


Kontejnerové chladicí přístěnné vitríny REGIUS (Kontejner)

Jednoduchá manipulace

Úspora času a nákladů a plynulý řetězec chlazení jsou výsledkem praktického a pohodlného zavážení zboží. Kromě toho nabízí tento systém výhodu jednoduchého a rychlého čištění chladicího nábytku. Inovativní duální vedení vzduchu REGIUS zaručuje požadovanou teplotní stabilitu.

Chladicí přístěnné vitríny REGIUS (Kontejner)

Příklady


Chladicí přístěnné vitríny s integrovanými prosklenými dveřmi REGAS

Blízko výrobku

Chladicí přístěnná vitrína REGAS s integrovanými prosklenými dveřmi se prezentuje jako lehká a čirá. Dveře s bezrámovým designem poskytují optimální náhled na zboží a blízkost k výrobku. Rovnoměrné a konstantní teploty, ochrana výrobku, velká užitná hloubka a snížení nákladů na energii jsou významnými výhodami H-Pole tohoto chladicího nábytku.

Chladicí přístěnné vitríny REGAS

Příklady


REGAS Ke stažení


Speciální gondola pro Convenienci RENIMA

Gondola ve středu zájmu

Reprezentativní a přesto otevřená k předvádění zboží v pozadí, tak se do prodejny začleňuje polovysoká vitrína RENIMA v gondolovém uspořádání. Ideální poutač zákazníků s rafinovaným systémem osvětlení pro zaručený koncept podpory prodeje.

Chladicí přístěnné vitríny RENIMA

Chladicí přístěnné vitríny REBAS

Kompaktní s velkou užitnou hloubkou 

Optimalizovaný výparník a speciální vedení vzduchu se i u otevřené vitríny postarají o vynikající hodnoty spotřeby energie. I přes kompaktní celkovou hloubku má nadprůměrnou užitnou hloubku 57 procent. 

Chladicí přístěnné vitríny REBAS

Příklady


REBAS Ke stažení