Školní praxe v HAUSERU

Náplň práce

  • Seznámíš se s reálným provozem vybraného oddělení, které souvisí s tvým oborem studia
  • Zapojíš se do činností tohoto oddělení a využiješ své znalosti v praxi
  • Na jednodušších úkolech si vyzkoušíš, co tvé budoucí povolání může obnášet
  • Naši kolegové ti rádi předají své zkušenosti a budou ti během praxe pomáhat

Školní praxi můžeš absolvovat v těchto oblastech:

  • Technologie výroby (Kaplice)
  • Obsluha a údržba strojů a zařízení (Kaplice)
  • Elektrovýroba (Kaplice)
  • Konstrukce (Kaplice)
  • Interní logistika a skladování (Kaplice)
  • Administrativní příprava výroby (Kaplice)
  • Projekce a rozkreslování chladicích systémů (České Budějovice)
  • Externí logistika a přepravy (České Budějovice)

Požadujeme

  • Jsi student SOU nebo SŠ a máš zájem získat praktické zkušenosti u jednoho z předních výrobců špičkové chladírenské technologie

Nabízíme

  • Poznáš procesy v úspěšné mezinárodní společnosti
  • Školní praxi u nás můžeš absolvovat kdykoli během celého roku. Praxe může trvat pár týdnů, ale i celý rok (záleží na konkrétních požadavcích školy)
  • Konkrétní pracovní dobu přizpůsobíme požadavkům školy a tvým možnostem
  • Vybírat můžeš z praktikantských míst ve výrobním závodě v Kaplici i na centrále v Českých Budějovicích
  • Pro dopravu do výrobního závodu můžeš zdarma využít svozový autobus z Kaplice
  • Pobočka v Českých Budějovicích se nachází 5 minut pěšky od autobusového a vlakového nádraží
  • Veškeré potřebné vybavení pro absolvování praxi ti zajistíme

Infobox

  • Praxe pro technické i administrativní obory.

  • Typ práce : Technika
  • Pracoviště: Kaplice, České Budějovice

Máš zájem o praxi u nás ve společnosti?

Kontaktuj paní Lenku Nožičkovou na telefonním čísle +420 388 404 315 nebo pošli e-mail na Lenka.Nozickova@hauser.com.

 Rádi pro tebe vše zařídíme.

Formulář pro uchazeče

Do tohoto pole může být nahráno neomezené množství souborů.
Limit 8 MB.
Povolené typy: pdf, doc, docx, zip.
Použitím tohoto formuláře berete na vědomí naše prohlášení o ochraně dat a souhlasíte s uložením a zpracováním Vašich osobních dat.