Náplň práce

  • Staneš se součástí týmu personálního oddělení a budeš se starat jak o externí, tak o interní komunikaci.
  • Zapojíš se do již zavedených projektů, ale dostaneš i příležitost vymyslet a vést projekty nové.
  • Jistě oceníš moderní pracovní zázemí v kancelářích nedaleko centra Českých Budějovic, poblíž zastávky MHD a s vlastním parkovištěm.
  • Spolehnout se můžeš na podporu celého týmu a hodně se toho u nás naučíš. Ať už máš v marketingu nějaké zkušenosti nebo jsi čerstvý absolvent.
  • Nabízíme částečně flexibilní pracovní dobu. Úvazek můžeme přizpůsobit v rozsahu 5-8 hod. denně.

Požadujeme

  • Poradíš si s přípravou textů pro články, inzeráty a další reklamní formáty.
  • Umíš zajistit prezentační akce a eventy.
  • Dokážeš zadat dodavatelům kampaně v médiích.
  • Máš zkušenosti, příp. zájem o marketing a nové trendy.
  • Zvládáš práci s nástroji MS Office.
  • Komunikativní znalost němčiny nebo angličtiny se ti bude hodit.

Nabízíme

  • Zázemí mezinárodní expandující společnosti
  • Různorodou a perspektivní práci
  • Atraktivní mzdové ohodnocení
  • Podporu v dalším vzdělávání
  • Dotované stravování
  • 5 týdnů placené dovolené
  • Příspěvek na životní pojištění / penzijní spoření
  • Věrnostní prémie za odpracovanou dobu
  • Příspěvek na dětské letní tábory
  • Příspěvek na sportovní akce
  • Zdarma očkování proti chřipce, či klíšťové encefalitidě a mnoho dalšího

Infobox

  • Typ práce : Administrativa
  • Pracoviště: České Budějovice

Máte dotazy k práci u nás ve společnosti?

Prosím, kontaktujte pana Michala Kropáčka na telefonním čísle +420 388 404 329.

Je Vám všechno jasné?

Pak nám pošlete svůj životopis se žádostí o zaměstnání na Michal.Kropacek@hauser.com nebo prostřednictvím webového formuláře níže.

Formulář pro uchazeče

Do tohoto pole může být nahráno neomezené množství souborů.
Limit 8 MB.
Povolené typy: pdf, doc, docx, zip.
Použitím tohoto formuláře berete na vědomí naše prohlášení o ochraně dat a souhlasíte s uložením a zpracováním Vašich osobních dat.