Náplň práce

  • Naši zákazníci jsou velké řetězce potravinářských prodejen jako Lidl, Kaufland, Billa, Penny a další. S našimi zákazníky i servisními partnery budete v každodenním telefonickém a mailovém kontaktu.
  • Se zástupci zákazníků – osobami odpovědnými za chod prodejen budete sjednávat zakázky na servis chladicích zařízení.
  • Tyto zakázky budete následně předávat našim servisním partnerům a plánovat s nimi servisní práce.
  • V návaznosti na realizované servisní zakázky budete kontrolovat správnost souvisejících dokumentů.
  • Zapojíte se do procesu zvyšování kvality našich výrobků a služeb tím, že budete zpracovávat podklady pro měsíční přehledy poruch chladicích zařízení.

Požadujeme

  • Ochotu naučit se během 1. roku vše potřebné v oblasti chlazení. K tomu vám dáme veškerou podporu.
  • SŠ vzdělání
  • Výhodu budete mít, pokud máte praxi v oblasti chlazení, vzduchotechniky, TZB, klimatizace nebo elektrotechniky
  • Znalost MS Office (Word, Excel, Outlook)
  • Znalost AJ nebo NJ výhodou

Nabízíme

  • Zázemí mezinárodní expandující společnosti
  • Různorodou a perspektivní práci
  • Atraktivní mzdové ohodnocení
  • Dotované stravování
  • 5 týdnů placené dovolené
  • Další placené volno až 5 dní ročně za odpracovanou dobu
  • Flexibilní pracovní dobu
  • Příspěvek na životní pojištění / penzijní spoření
  • Věrnostní prémie za odpracovanou dobu
  • Podporu v dalším vzdělávání (jazykové kurzy)
  • Příspěvek na dětské letní tábory
  • Příspěvek na sportovní a volnočasové aktivity
  • Zdarma očkování proti chřipce a klíšťové encefalitidě
  • Místo práce: Praha

Infobox

  • Typ práce : Administrativa
  • Pracoviště: Praha

Máte dotazy k práci u nás ve společnosti?

Prosím, kontaktujte paní Eriku Novou na telefonním čísle +420 388 404 345.

  Je Vám všechno jasné?

Pak nám pošlete svůj životopis se žádostí o zaměstnání na erika.nova@hauser.com nebo prostřednictvím webového formuláře.

Formulář pro uchazeče

Do tohoto pole může být nahráno neomezené množství souborů.
Limit 8 MB.
Povolené typy: pdf, doc, docx, zip.
Použitím tohoto formuláře berete na vědomí naše prohlášení o ochraně dat a souhlasíte s uložením a zpracováním Vašich osobních dat.