Proč pracovat u společnosti HAUSER

Minulost a budoucnost

Günter MittermaierMáme 60 let zkušeností a odborných znalostí v oboru chladicí techniky a přesto neustále rozšiřujeme své horizonty. Realizujeme velké a malé projekty – naši zákazníci vždy profitují z našich náročných standardů a flexibilního, osobního nasazení.

Günter Mittermaier (Department head Service):"Díky svému působení u společnosti Hauser mám rozsáhlé vědomosti z mnoha oborů, které každodenně využívám pro nová řešení."

 

Kompetentní pracovníci jsou naším kapitálem

Andreas SchauerVyžadujeme samostatnost a vlastní odpovědnost a své pracovníky podporujeme při pracovním a dalším vzdělávání.

Andreas Schauer (Director Sales & Services International):"Společnost Hauser velmi podporuje další vzdělávání, takže jsem se mohl díky své angažovanosti vypracovat z učně na technického vedoucího."

 

Otevřeni novým horizontům

Martin DorningerZačali jsme jako rodinný podnik ve středním Rakousku a udělali jsme si dobré jméno v Evropě i jinde. Díky našim pobočkám v celé Evropě se u nás seznámíte s mnoha zajímavými osobnostmi z nejrůznějších zemí.

Martin Dorninger (Senior Key Account Manager): "Mezinárodní působení mi umožňuje pracovat v zahraničí, což přináší opět mnoho nových šancí!"

 

Dále:

  • velmi dobré možnosti rozvoje
  • odměna odpovídající výkonu
  • nezávislá, samostatná práce v mladém týmu  bez vnitřní hierarchie
  • možnosti dalšího vzdělávání